Pagina 1 van 1

Nogmaals hartelijk bedankt.

Geplaatst: wo 01 sep, 2004 19:00
door smokey96
Wat het SAABgevoel is, blijkt misschien het nest uit onderstaande ervaringen tijdens de zuidtrip voorafgaand aan het internationale SAABtreffen in Denemarken.

:( Tijdens de tweede dag van de tour ging een van de krukaslagers van onze tweetakt een eigen leven lijden, hetgeen suidelijk werd gemaakt door een oorverdovend geratel uit het vooronder. Het was duidelijk, dat het er voor ons op zat en dat we het evenement voortijdig zouden moeten verlaten.

Goede raad genoeg van de medesaabisten en veel hulp van de begeleidende leden van de deense clubs. Uiteindelijk bleek Vagn Brunckne in het 170 km noordelijker gelegen Nordborg nog een tweetaktmotortje te hebben liggen, dat we konden kopen. Ook was het mogelijk daar ter plaatse het aggregaatje in te bouwen. Besloten werd te proberen op eigen kracht er naar toe te rijden. Hopende, dat de tweetakter het nog even uit zou houden, maar bij de poort van de camping aangekomen bleek dit een utopie te worden.

Vrouw in de stress, eigenaar sterk op weg depressief te worden.

:D Doch de redding was nabij en bleek te bestaan uit twee SAABvrienden, te weten Dennis en Edo, die spontaan aanboden ons 170 km te slepen.

De volgende ochtend de sleepkabel aangebonden en op het laatste moment besloten toch maar in Kolding te proberen een autoambulance te huren.

Dit gelukte eerder door de hulp van onze deense vrienden en daardoor konden we op weg naar Vagn om het motortje te wisselen.

's Avonds waren we weer terug op de camping en de volgende dag konden we weer verder met de tour en hebben we genoten van de mooie rit en het weekend.

Dit alles dankzij Dennis en Edo, Waarvoor nogmaals dank.

Jullie zijn KANJERS!

gr.van Jan en Miep

Re: Nogmaals hartelijk bedankt.

Geplaatst: wo 01 sep, 2004 23:00
door Manic
Jan en Miep: Het was me (en Edo trouwens denk ik ook) een waar genoegen om jullie uit de brand te helpen en nog leuk ook :lol: !

Het was een erg leuke ervaring om zo'n motor helpen uit te bouwen en zo het een en ander over de techniek te leren. Voor jullie was het wat minder aangenaam, dat begrijp ik, maar gelukkig is het allemaal goed gekomen en konden jullie je reis afmaken. Heeft het reservemotortje jullie trouwens nog zonder problemen al pruttelend thuis gebracht?

We komen binnenkort even een keertje gezellig op de koffie (wees niet bang, ik bel wel even) en dan brengen we gelijk het dekentje even terug, waarvoor nog veel dank voor het lenen!

Groeten,

Dennis

(nr 1 van 'de jongens' :wink: )

Re: Nogmaals hartelijk bedankt.

Geplaatst: wo 01 sep, 2004 23:11
door Edje
Jan, Miep,

Hier is dan het derde berichtje dat door ondergetekende geplaatst wordt op dit prachtige forum. Het was mij een waar genoegen jullie te mogen helpen!!! Binnenkort gaan we even kijken naar het polygoonjournaal!!

groet,

Edo

Re: Nogmaals hartelijk bedankt.

Geplaatst: zo 11 aug, 2024 21:18
door Marius0404
mooi om te lezen!

Re: Nogmaals hartelijk bedankt.

Geplaatst: ma 12 aug, 2024 10:41
door Ewout
Daar doen de twintig tussentijds verstreken jaren niets aan af :mrgreen:

Re: Nogmaals hartelijk bedankt.

Geplaatst: ma 12 aug, 2024 12:05
door Marius0404
haha, op de een of andere manier ging er bij mij iets mis. Ik zag iets over het internationale Saabtreffen in Denemarken.
Hopelijk loop ik met andere dingen geen twintig jaar achter... alhoewel ik dat in mijn branche natuurlijk wel eens te horen krijg ... 8)

Re: Nogmaals hartelijk bedankt.

Geplaatst: ma 12 aug, 2024 23:03
door turbopilot
En nog steeds een leuk verhaal, maar hoe zou het nu gaan met de TT :-S+