Saab 9-5 is Car of the Year! (in Singapore)

Welk nieuws is er op het Saab gebied in de wereld?
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Eddie
Geregistreerd lid

Saab 9-5 is Car of the Year! (in Singapore)

Bericht door Eddie » vr 07 okt, 2011 21:55

Saab 9-5 is Car of the Year! (in Singapore)

U ziet het, jullie hadden een vooruitziende blik toen jullie de Saab 9-5 in 2010 tot Autoblog Car of the Year bombardeerden. De autoriteit van autoblog reikt over de hele wereld, en een goed voorbeeld doet goed volgen. Daarom hebben de Singaporezen ons goede voorbeeld gevolgd en Saab ook in hun stadstaat uitgeroepen tot Car of the Year!
Ten eerste: zeg nu nog maar dat wij altijd negatief over Saab schrijven. Heus niet, lekker puh.
Ten tweede: het is een geweldige prestatie om in Singapore een dergelijke titel weg te kapen. U moet weten, Singapore is rijk. En dan bedoel ik niet zomaar rijk, nee, stinkend rijk. Het stikt er van de dikke auto’s, Lamborghini’s vliegen je om de oren, en de mensen daar kunnen alles kopen wat hun hartje begeert. En om dan in een land dat zo verwend is op het vlak van auto’s met zo’n geweldige prijs aan de haal te gaan, dan moet je van goede huize komen. Daarom: chapeau!
Het gaat om de 2.8 V6 Turbo en hij is gekroond door een consiumentengids die door Wheels Asia in Singapore wordt gepubliceerd. As we speak is Victor Muller met Singapore Airlines op weg naar Zuid-Oost Azië om hoogstpersoonlijk en glimmend van trots de award met de bijbehorende bokaal in ontvangst te nemen, en voor een dagje feestbeest te zijn. En hij heeft het verdiend. Petje af.
Hier laten we het bij. Even geen nare geruchten of negatief nieuws, vandaag wordt er louter positief over het Zweedse merk gesproken. Want dat mag ook wel eens. We houden de smaak zoet, en laten geen bitter toe om dit lekkere moment te verpesten. Locutus sum, hora est, luctor et emergo en luctor et ejaculator. Of zoiets.
http://www.autoblog.nl/archive/2011/10/ ... post-46228

Gebruikersavatar
Eddie
Geregistreerd lid

Re: Saab 9-5 is Car of the Year! (in Singapore)

Bericht door Eddie » vr 07 okt, 2011 21:59

En nog een: Saab 9-5 Auto van het Jaar in Singapore

Geloof het of niet, maar de Saab 9-5 is in Singapore uitgeroepen tot Auto van het Jaar! Van harte gefeliciteerd!

Lichtpunt
Om het wat beter uit te leggen: de 9-5 Sedan 2.8V6 Turbo (een fijne ‘reispartner’) heeft de titel in ’ontvangst mogen nemen’ in hoeverre een auto dat kan doen. Er kan dus kennelijk ook positief nieuws gemeld worden rondom Saab. Het toekennen van deze prijs aan de nieuwe 9-5 is daarom een lichtpuntje in de dagen van negativiteit rondom het merk. In een reactie laat de Azië-divisie van Saab erg tevreden te zijn. Bovendien is het een fijne reispartner, we schreven niets voor niets dat het ‘een auto van pure topklasse en boordevol Zweedse degelijkheid’ is.

Toekomst nog steeds onzeker
Of het hogere verkoopcijfers op gaat leveren, blijft de vraag. De toekomst van het merk is tot op de dag namelijk nog steeds onzeker. Het Saab-dossier wordt vrijwel iedere dag gevuld met nieuwe berichten. Zoals het er nu voor staat heeft Geely geen interesse in Saab. De Zweedse regering is echter wel bereid om Saab financieel te ondersteunen door de schuld van de autofabrikant aan de Europese Investeringsbank af te lossen. De grote vraag blijft echter bestaan of dat voldoende is om Saab er opnieuw bovenop te helpen. Het is ze in ieder geval gegund.

http://autovisieblog.nl/nieuws/saab-9-5 ... singapore/

Gebruikersavatar
Pluseight
Geregistreerd lid

Re: Saab 9-5 is Car of the Year! (in Singapore)

Bericht door Pluseight » zo 09 okt, 2011 17:06

Mooi nieuws! Al blijft Saab echt een niche in Singapore, het is natuurlijk prachtige reclame voor de lokale dealer dat de auto deze award krijgt.

Plaats reactie