Pagina 1 van 1

Wordt Saab dan duurder????

Geplaatst: wo 27 jun, 2007 17:34
door jvhecke
Ik zie de logica niet: meer verdienen door minder auto's te maken, dat kan toch alleen door flink duurder te worden? :roll: http://www.autovisie.nl/nieuws/nieuwsov ... /index.xml

Jo

Geplaatst: wo 27 jun, 2007 17:48
door WMB
Zoals ik het lees: er wordt bedoeld minder dan de eerdere doelstellingen, maar wel nog altijd meer dan de huidige verkopen (van 133.167 naar 160.000). Daardoor niet persé per stuk duurder.

Re: Wordt Saab dan duurder????

Geplaatst: wo 27 jun, 2007 17:53
door edwardk
jvhecke schreef:Ik zie de logica niet: meer verdienen door minder auto's te maken, dat kan toch alleen door flink duurder te worden? :roll: http://www.autovisie.nl/nieuws/nieuwsov ... /index.xml

Jo
De lagere kosten in combinatie met een aantal nieuwe, nog te introduceren modellen moeten Saab uiteindelijk winstgevend maken.



Wanneer je de fabricage aantallen verhoogd gaan de kosten ook omhoog en de winst per auto is gaat niet evenredig omhoog met het aantal auto's dat je meer verkoopt.
Dus je kunt best het zelfde verdienen met minder auto's te verkopen 8)

En dan hoeft hij in principe niet eens duurder te worden.

Meer verdienen is ook kosten drukken en evt minder verkopen.
Is een kwestie van de juiste balans te vinden :wink: