Is voor Saab het einde in zicht?

Welk nieuws is er op het Saab gebied in de wereld?
Gesloten
jvhecke
Geregistreerd lid

Bericht door jvhecke » wo 14 jan, 2009 21:49

wait and see....

Gebruikersavatar
Den Silver Kulen
Geregistreerd lid

eind in zicht

Bericht door Den Silver Kulen » wo 14 jan, 2009 21:58

Obama is comming, nog even wachten

jvhecke
Geregistreerd lid

Bericht door jvhecke » wo 14 jan, 2009 22:02

Wat kan Obama Saab schelen, hij zal al moeite genoeg hebben om US-General Motors op de baan te houden!

Gebruikersavatar
edwardk
Geregistreerd lid

Bericht door edwardk » wo 14 jan, 2009 22:19

Daarentegen kan GM ook niet zonder Saab, aangezien zij al lange tijd gebruikmaken van de Zweedse expertise op het gebied van compacte turbomotoren. Diverse modellen binnen het GM-concern maken er namelijk gebruik van. Bovendien is en wordt het 'downsizen' van motoren steeds belangrijker.
:wink:

Gebruikersavatar
Robbert
Donateur (6x)
Donateur (6x)

Bericht door Robbert » wo 14 jan, 2009 22:24

Maar die kennis hebben ze nu toch? Kunnen ze dus ook elders gebruiken zonder Saab.

Gebruikersavatar
De Teng
Geregistreerd lid

Bericht door De Teng » wo 14 jan, 2009 23:27

Dit laat weer een heel ander licht op de zaak schijnen.. !
Zoveelste topic?

:roll:

jvhecke
Geregistreerd lid

Bericht door jvhecke » wo 14 jan, 2009 23:38

:? DIT houdt ons inderdaad allemaal (een beetje) bezig...

Gebruikersavatar
gudmundje
Donateur
Donateur

Bericht door gudmundje » do 15 jan, 2009 0:32

Saab zal niet verdwijnen...

Er zijn veel te veel saabisten...de" hot hatch poll" van car magazine bewijst nogmaals dat GM gefaald heeft.

Kijk eens op bmw forum, audi forum, enz... en vergelijk dit met saabforum.nl , trollhattansaab.net ...enz... welk merk heeft er nog zo een aanhang ?

Als mensen terug zelf een auto moeten kopen (en niet krijgen en kiezen uit een lijstje), kan saab wel eens behoorlijk gaan verkopen!

Gebruikersavatar
De Teng
Geregistreerd lid

Bericht door De Teng » do 15 jan, 2009 10:50

jvhecke schreef::? DIT houdt ons inderdaad allemaal (een beetje) bezig...
Als iedereen gaat roepen dat het gedaan is, dan is het ook gedaan na verloop van tijd. Waarom? Omdat iedereen het roept. Waarom roept iedereen het.. precies.. kijk maar op het forum, daar staat het!

Als we ons blijven houden aan de feiten dan slapen we ook wat beter.
8)

Gebruikersavatar
Ruud
Geregistreerd lid

Bericht door Ruud » do 15 jan, 2009 12:20

gudmundje schreef:Saab zal niet verdwijnen...

Er zijn veel te veel saabisten...de" hot hatch poll" van car magazine bewijst nogmaals dat GM gefaald heeft.
Dan nog... Saabisten hebben er een handje van alleen de oude modellen te respecteren, die van voor de overnamen door GM toen Saab ook al bijna failliet was.

Saab zou heel interessant moeten zijn voor de lease. Dan zetten ze snel veel wagens buiten. Er zijn gewoon te weinig mensen die voor Saab kiezen op basis van het karakter. Er zijn gewoon te veel concurrenten die veel vernieuwender, spannender etc zijn voor dezelfde prijs.

Vandaar denk ik dat als ze Saab willen redden ze als de ziekte de 9-4X op de markt moeten brengen en de nieuwe 9-5. Ook niet Saabfreaks weten ondertussen dat de huidige modellen ver overgedateerd zijn en enkel overleven op facelifts.

Gebruikersavatar
bobkoppert
Geregistreerd lid

Bericht door bobkoppert » do 15 jan, 2009 14:04

Ehh...alle saabliefhebbers mobiliseren en dan een bod uitbrengen? :krull: Het is nu uitverkoop.

Gebruikersavatar
Den Silver Kulen
Geregistreerd lid

gm

Bericht door Den Silver Kulen » do 15 jan, 2009 14:44

krijgen we dan de vliegtuigen erbij? Die zijn ook wel heeeeeel gaaaaafff

Gebruikersavatar
Den Silver Kulen
Geregistreerd lid

einde in zicht

Bericht door Den Silver Kulen » do 15 jan, 2009 15:08


Gesloten