"Nieuwe Saab 9-3 niet met GM-techniek"
Geplaatst: ma 02 nov, 2009 15:19
http://www.autoweek.nl/autonieuws/12943 ... M-techniek

Ben benieuwd op welk platform Knut doelt. Of zou het gewoon een sterk anti-GM sentiment zijn?
Zie ik daar tussen de (overwegend positieve) reacties nou een medeforummer?
Als bij Saab de storm na de introductie van de 9-5 en de 9-4X is geluwd, is het de beurt aan de 9-3. Als de verkoopdirecteur van Saab zijn zin krijgt, gebruikt die geen GM-techniek.
De verkoopdirecteur van Saab, Knut Simonsson, vertelt in de Amerikaanse pers dat het waarschijnlijk is dat de opvolger van de 9-3 geen gebruik maakt van een General Motors platform. Op welke basis het nieuwe model dan wel wordt gebouwd, vertelt hij niet. Wanneer de nieuwe 9-3 verschijnt, is na de overname van Saab voorlopig nog onduidelijk. Aanvankelijk stond de nieuwe 9-3 voor 2012 gepland.
Na de 9-3 heeft Saab een kleiner model op de verlanglijst staan. Dat moet de 9-2 of de 9-1 worden. Volgens de eerste berichten zal de vormgeving van de kleine Saab worden gebaseerd op deze BioHybrid Concept, die in 2008 op de Autosalon van Genève is getoond.
Ben benieuwd op welk platform Knut doelt. Of zou het gewoon een sterk anti-GM sentiment zijn?
