Pagina 1 van 1
Saab carrière
Geplaatst: zo 17 mei, 2020 10:15
door Richard 900
Ik probeer altijd de auto die eruit gaat nog even naast z’n opvolger te fotograferen. Je hebt tenslotte toch een band met je auto’s. De eerste keer was toen ik na een VW-kever een VW 1600 Variant uit 1967 kocht. Die foto ligt ergens in een verhuisdoos op zolder maar deze heb ik wel bij de hand. M’n Saab carrière in twee foto’s. Alle 3 de modellen hebben voor mij hun charme. En van geen van alle spijt.

Re: Saab carrière
Geplaatst: vr 22 mei, 2020 20:59
door Ronnes
In een notedop:
1986:
2003:
Vanaf 2011:

Re: Saab carrière
Geplaatst: za 23 mei, 2020 6:39
door martinphili
Wat leuk! In de beginjaren van mijn autocarrière deed ik dit ook nog wel. De gaande en de komende auto naast elkaar. Het zou een lange reeks moeten worden maar uiteindelijk is het toch behoorlijk verwaterd.
Van m'n eerste Saab heb ik weinig materiaal, die had ik ook maar drie weken. Toen kwam de 9-3, daarna de 900 ng en daarvan heb ik wel een foto.
Ik weet niet of het echt je bedoeling was om hier zo'n soort verzameltopic van te maken maar het is in ieder geval wel een gaaf idee.

Re: Saab carrière
Geplaatst: za 23 mei, 2020 8:41
door davidd
Dag is een leuk idee, zo kan je door de jaren een mooi overzicht krijgen (ook van hoe je auto er bij aankoop en verkoop uitzag).
Ik heb enkel een overzicht met alle auto's die ik ooit heb gehad in een mapje, denk dat ik anders over een paar jaar ze niet allemaal meer op m'n netvlies heb.

Re: Saab carrière
Geplaatst: za 23 mei, 2020 8:56
door Tool
Wel apart dat die Alfa weer op een sleepwagen moet staan

Re: Saab carrière
Geplaatst: za 23 mei, 2020 9:01
door davidd
Tool schreef: ↑za 23 mei, 2020 8:56
Wel apart dat die Alfa weer op een sleepwagen moet staan
Haha, ja, zo zal hij altijd herinnerd worden. Maakte al z'n vooroordelen waar.
Re: Saab carrière
Geplaatst: za 23 mei, 2020 11:48
door Tool
Ach de charme van een italiaanse auto zullen we maar zeggen! Heb zelf ook Lancia gereden dus ken het wel, de euforie als hij zo heerlijk rijdt en de weemoedigheid als hij het weer begeven heeft.
Re: Saab carrière
Geplaatst: za 23 mei, 2020 12:11
door davidd
Herkenbaar, want hij maakte ook al z'n positieve vooroordelen waar. Reed werkelijk heerlijk, had karakter.. en was ook altijd iets aan kapot
Re: Saab carrière
Geplaatst: wo 27 mei, 2020 22:53
door Richard 900
Mijn huidige 9-5 Green Silver estate had ik elders op het forum ook al op foto achter op bergingswagen staan (schaam, schaam).
Kan als je nog met TLC bezig bent na aankoop zullen we maar denken.
Maar leuk die (foto) reacties over Saab-wagenpark ontwikkelingen. Ik had na m’n 1e auto, een VW kever m’n oog op een 96 laten vallen, olijfgroen en oh, wat vond ik m mooi. Maar een veel minder voorkomende VW 1600 Variant kwam voorbij en deed de liefde toen nog in het voordeel van een luchtkoeler uitvallen. Die luchtgekoelde liefde is nooit verdwenen.
Re: Saab carrière
Geplaatst: za 30 mei, 2020 22:16
door paul 9.3
Leuk toppic, laat ik nu net bij de ruil afgelopen november de kans gehad hebben
deze ook naast elkaar te zetten.