Ik had er wel eens iets over gelezen maar na enig speurwerk op het net was het eigenlijk al besloten, het ding moest mijn kant op
Verkoper was een geschikte kerel en de deal was dan ook snel gesloten. Aanbetaling gedaan en donderdag met aanhanger (was 20 cm te lang en 10 cm te breed voor de station
De beste man bleek een fervent BMW liefhebber te zijn en wist eigenlijk niet precies wat hij aanbood. Toen ik vroeg hoe hij eraan kwam wist hij te vertellen dat hij hem een jaar of 8 geleden gratis gekregen had van de lokale bordeelhouder (echt!
Wat een enorm grappig ding is het zeg! Er missen wel wat kleine details wat ik zo snel gezien heb en de dappere poging van de BMW „fanatiker“ om hem over te spuiten is ook niet helemaal geslaagd maar het motortje loopt weer (dikke 24cc Honda) en het stuurt en remt en schakelt. (2 bak, 1 vooruit en 1 achteruit)
Maar eens kijken wat ik ermee ga doen, denk dat ik de carrosserie maar eerst in hazelnut laat overspuiten
Hier wat foto’s
Op de aanhanger:

Thuis aangekomen:





Dikke dubbelloops eronder, was indertijd een dure optie voor dit model!

En een beetje verlegen kennismaken met de rest van de familie:






