Ik had wat moeite met het vinden van het juiste onderdeel (nummer) voor mijn '84 900T16. Ik moest een meenemer hebben. Dit ding dus:

Vraag was alleen welke. Op de EPC durfde ik niet te vertrouwen want deze gaat terug to '86. Internet was niet eenduidig en de lokale onderdelen leverancier durfde het ook niet te zeggen. Er stond er een in zijn bestand maar of het de goede was.......Prijs in ieder geval 60 euro, merk lobro/GKN dus volgens mij oem (bleek later wel de goede).
Nu woon ik bij Saab Haarlem om de hoek dus daar maar even naar binnen gestapt (aardige verkopers, symphatieke magazijnmeester, beetje ehhh zwijgzame monteurs zullen we maar zeggen).
Die kwamen er ook niet uit maar de prijs wisten ze wel.
Komt 'ie......................hou je vast...............TWEEHONDERD en ZESTIG Euro....................................ex btw!!! Nou moe!
Andere merken houden speciaal voorraad voor het rijdend houden van hun oude auto's (oa Mercedes, BMW), want goede reclame voor het merk, maar voor Saab (NL) is het kennelijk allemaal ouwe meuk.
Nou, lange leve Elferink en consorte zullen we maar zeggen


