ik heb een getuned saab 9-3 ss van 2004 met een nieuwe motor B207R erin, nieuwe originele 5-speed handgeschakelde bak en daar zit tussen een standaard dubbele mass vliegwiel en een 9-5 aero koppeling.
Na een dynotest is het vermogen van 301 PK en 480 NM koppel naar 310 PK en 430 NM koppel veranderd omdat mijn koppelingsset het niet houdt. Vraag mij niet waarom want volgens de specs van een 9-5 aero koppeling max 450 nm zou deze het moeten houden maar dat doet ie dus niet.
Navraag gedaan bij maptun-sachs-pmc en mijn garage en tuner loop ik een beetje vast met de koppeling en vliegwiel.
Bij maptun hebben ze de 500NM XT al heel lang out of stock en bij sachs hebben ze geen versterkte vliegwiel.
Wat ik wel heb kunnen vinden bij maptun is de 450 nm koppeling en bij pmc een enkele lichtgewicht vliegwiel gevonden.
Weet iemand of dit gaat werken en zoja of dit dan wel een sterke setup is???? Heeft iemand ervaring met deze of in 1 of 2 van deze onderdelen?
Bij voorbaat dank
John



