Pagina 1 van 1

Nieuwe Grill

Geplaatst: za 30 jun, 2007 20:43
door peterhelm
Na de aanrijding met een eend (Kwaáááááak) had de 90 een nieuwe grill nodig. Zie hier het resultaat:

Afbeelding

Bedankt Esalet!

Geplaatst: za 30 jun, 2007 23:33
door brinky
U heeft bloed aan uw bumper, dierenbeul! ;)

Geplaatst: zo 01 jul, 2007 11:25
door Paul99
Dit is de bossaab toch? Met de fronsende wenkbrouwen en het doden van beesten op zijn geweten begint het meer evil-saab te worden :twisted: .

Geplaatst: zo 01 jul, 2007 13:24
door peterhelm
Die eend was een saab-beul....,
Maar goed, nu ik toch bezig ben wil ik graag de 90 een nose-job geven die fronsende wenkbrauwen moeten eigenlijk een keer weg. En ook de kei-vanger onder de grill is rot. Nou kan ik wel wat tips gebruiken, want naast twee schroevendraaiers, hamer en tang heb ik niet veel om handen. Ook is de openbare parkeerplaats voor mijn huis niet de meest ideale plek.
Zie hier de 90's vaste stekkie:
Afbeelding

Geplaatst: zo 01 jul, 2007 13:50
door S@@bman
Waar een Saab staat, is na een regenbui altijd een regenboog zichtbaar :P .

Geplaatst: zo 01 jul, 2007 17:54
door sb153b
Ah! Een Saab ipv een pot met goud :wink: .
Mooi plaatje :bluethumb: !
Btw Peter, niet te lang wachten met het aanpakken van die roest aan buiten en vooral binnenzijde, bij voorkeur ruim voor de 1e pekel gestrooid wordt.
Niet ideaal natuurlijk maar ook op een stukje openbaar beton kan je een hoop voor elkaar krijgen :D .
Cornell :O: