Ervaringen met 900 turbo (1981) op LPG?

voor de liefhebbers van het tunen van hun Saab.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
mailmichiel
Donateur (2x)
Donateur (2x)

Ervaringen met 900 turbo (1981) op LPG?

Bericht door mailmichiel » vr 06 jan, 2006 22:57

Goedenavond!

Heb enige tijd geleden een 900 turbo 4 deurs gekocht :D. Hij is van april 1981 dus nog een paar maanden en dan is ie belastingvrij. :P

De kop moet gereviseerd en de waste gate is dicht gemaakt met één of andere schroef die vervolgens is afgebroken. Dus ook de turbo moet gereviseerd worden. :roll:

Maar als dat gedaan is kan ik fluitend op het rode pluche zitten.

En omdat 25 jaar is dus belastingvrij, denk ik erover om er LPG in te leggen. En dan alleen als ik wil blazen gaat ie op benzine, maar voor de vakantie bijvoorbeeld kan ie prima op gas dacht ik zo.

Ik heb afgelopen weekend nog eens in de oude saab importeur blaadjes TURBO van destijds gebladerd (van pa) en daar een artikeltje gelezen dat gas en turbo prima samen gaat.

Wat zijn jullie ervaringen? :?:

Gebruikersavatar
Paul99
Geregistreerd lid

Bericht door Paul99 » za 07 jan, 2006 3:07

Heb je nog een B-motor? Zo ja, probeer contact op te nemen met Thom. Hij heeft een 99 turbo met b-motor op gas, maar dat ging niet zonder problemen. Speciale klepgeleiding meen ik mij te herinneren.

Succes!, ik ben benieuwd

Gebruikersavatar
mailmichiel
Donateur (2x)
Donateur (2x)

geen B maar een H motor

Bericht door mailmichiel » za 07 jan, 2006 15:00

Bedankt voor de tip, Paul, maar het gaat om een H-blok.

Michiel

Plaats reactie