Pagina 1 van 4
ALU intercooler....
Geplaatst: za 03 mei, 2014 20:24
door JWF_Peters
Goed even tijd voor een nieuwe upgrade....
Als eerst de simpele vraag....
- Heeft het zin om er een alu intercooler op te zetten (T7 BSR Stage 3 inc 3 inch downpipe etc) Garrett turbo 230pk/400nm gemeten. ?
- Plug and play? Dus bumper eraf, oude IC los en slangen los, nieuwe IC vast slangen erop en bumper weer monteren?
- Welke moet ik kopen?
Heb die van Sander Speek al maanden in het oog maar die reageert niet echt..... alternatieven voor dezelfde prijs ongeveer?
Graag jullie meningen! Als het een zinloze update is hoor ik het ook graag want geef liever niet geld voor niks uit.

Re: ALU intercooler....
Geplaatst: za 03 mei, 2014 20:29
door Krizzie
Het zal altijd beter zijn dan origineel.. Maar of je het je geld waard vindt?
De Garrett heeft er dacht ik wel profijt van omdat deze snel de lucht opwarmt.
Prijzen heb ik dan weer geen idee van.

Re: ALU intercooler....
Geplaatst: za 03 mei, 2014 20:29
door johnb52
Stop dan es met velgen te kopen haha.
Ja tuurlijk is.het een nuttige upgrade.
http://shop.speedparts.se/en/prod/900-9 ... 19521.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Maar is tijdelijk uitverkocht.
Re: ALU intercooler....
Geplaatst: za 03 mei, 2014 20:31
door JWF_Peters
Als jij ze nou eens mailt. Krijg je geld van mij bestellen we er 2 en gaan we ze hier monteren samen

Vind op buitenlandse site bestellen altijd een beetje eng

Re: ALU intercooler....
Geplaatst: za 03 mei, 2014 20:32
door Sebusta
Denk dat je juist met die Garret er profijt van gaat hebben. Je zal het niet meteen merken in pk's ofzo. Maar als je een paar keer volgas geeft krijg je alleen nog maar warme lucht je motor in. Door een alu intercooler heb je daar minder last van.
Die van mij komt uit Zweden bij klracing vandaag. 280€ incl verzending dacht ik. Heb je hem met een paar dagen in huis. Zal sneller zijn dan bij speektuning.
Re: ALU intercooler....
Geplaatst: za 03 mei, 2014 20:33
door JWF_Peters
Is het een optie om dit via jou te doen gezien het feit dat je weet hoe het werkt? ( Dat jij hem besteld en mijn adres intypt en ik jou geld overmaak

) Of ik kom hem bij je halen als je niet te ver weg woont!
Deze?
http://shop.klracing.se/sv/artiklar/saa ... 0-94-.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: ALU intercooler....
Geplaatst: za 03 mei, 2014 20:34
door johnb52
viewtopic.php?f=22&t=133348&p=1444125&h ... r#p1444125" onclick="window.open(this.href);return false;
Lees hier ook maar even.
Sebusta, heb je nog wat meer info, over pasvorm, moest je nog aanpassingen doen? en plaatjes?
Re: ALU intercooler....
Geplaatst: za 03 mei, 2014 20:39
door johnb52
Re: ALU intercooler....
Geplaatst: za 03 mei, 2014 21:11
door ReinO
Heb dezelfde alu ic. En echt een aanrader. Robuust, goede pasvorm en plug en play als je al een viggen ic hebt natuurlijk.
bij mij was het na een paar wots gedaan maar met de aluic geen probleem meer.
Het is tight fit. En of je ai r co potje nog Past? Bij sebusta wel. Maar dat is geen zekerheid.
Goede upgrade al met al.
Re: ALU intercooler....
Geplaatst: za 03 mei, 2014 21:14
door JWF_Peters
Ik heb al een Viggen ic want ik begreep dat op T7 dat standaard zit?
Ik snap niet helemaal wat je bedoeld. Past het nou of niet?
Re: ALU intercooler....
Geplaatst: za 03 mei, 2014 21:22
door ReinO
Dan past het 1 op 1.
maar dat aircopotje vond ik erg krap. Ook onder bij chassisbalk past het precies. Zonder pasplaatjes
Re: ALU intercooler....
Geplaatst: za 03 mei, 2014 21:22
door JWF_Peters
Mijn Airco potje zit direct achter de grill bovenin.
Re: ALU intercooler....
Geplaatst: za 03 mei, 2014 21:59
door ReinO
Ik weten,
evo gaf in zijn topic aan dat ie iets moest ophogen maar dat het net ging.
ALU intercooler....
Geplaatst: za 03 mei, 2014 22:06
door Sebusta
Bij mij paste die echt precies. Het is inderdaad wat krap. Maar de intercooler is ook wat dikker en hoger.
Boven komt die net tegen je airco potje aan en onder tegen de oliekoeler.
Kan geen garantie geven dat die bij jouw precies zal passen. Maar waarschijnlijk wel. Je kan ook de Engelse website bezoeken. Of staat iig in euro's of dollars op de site. Je hebt twee versies. Je moet die met in en uitlaat aan twee verschillende kanten hebben. Net zoals je t7 ic nu ook heeft.
Re: ALU intercooler....
Geplaatst: zo 04 mei, 2014 11:39
door JWF_Peters
Dus kenteken verplaatsen en gaten boren voor meer lucht?!
