Waar vind ik de fuel cut bij een 900 classic T*

voor de liefhebbers van het tunen van hun Saab.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
(R)ed
Lid van verdienste

Waar vind ik de fuel cut bij een 900 classic T*

Bericht door (R)ed » vr 01 okt, 2004 17:36

Ik heb ergens gezien dat hij onder het dashboard zit , maar voordat ik het hele dashboard eruit sloop,is er iemand die precies weet waar ik dat ding kan vinden?

Gebruikersavatar
Koert
Donateur (2x)
Donateur (2x)

Re: Waar vind ik de fuel cut bij een 900 classic T*

Bericht door Koert » vr 01 okt, 2004 23:41

Het gaat over de Red Arrow neem ik aan.

Hij zit links onder de stuurkolom. Als je de bekleding weghaalt onder de stuurkolom (dat brede beige ding van schuim om je knieen te beschermen bij een botsing) dan zie je als het goed is 2 dingen zitten met elk een vacuumslang er aan. Een ervan is de druksensor voor de APC en de ander is de fuel-cut off switch. Welke is nu wat? Ik dacht, even uit m'n hoofd, degene met een ingeschroefd stelboutje. Je kunt de fuel cut-off druk namelijk afstellen. De druksensor heeft die stelmogelijkheid niet. Als je het zeker wilt weten, kun je even een draadschema er bij pakken en aan de hand van de draadkleuren e.e.a. checken.

De 16 kleppers met Bosch LH2.4 jetronic inspuitsysteem hebben trouwens geen cut-off switch meer. Dit is ingebouwd in de ECU.

Gebruikersavatar
(R)ed
Lid van verdienste

Re: Waar vind ik de fuel cut bij een 900 classic T*

Bericht door (R)ed » za 02 okt, 2004 10:03

Thnx ik ga eens kijken!!

Plaats reactie