Roestende portieren spuiten of vervangen?

1967-1984
Plaats reactie
Gebruikersavatar
bberends
Geregistreerd lid

Roestende portieren spuiten of vervangen?

Bericht door bberends » do 10 nov, 2005 10:13

Sinds twee jaar rijdt ik in een 99 GLE uit 1978. Toen ik de auto kocht was hij vrijwel vlekkeloos. Op een lelijke plek in de bodem en bij de wielophanging rechtsvoor na was er geen roest te bekennen. Maar nu beginnen alle vier de portieren te roesten, bij de raamlijsten. En aan het eind van de stootlijsten. Blijkbaar zijn Saabs van dit bouwjaar zeer roestgevoelig.
Gisterochtend ben ik bij de spuiter geweest, die de kosten van het repareren van deze plekken op 900-1100 euro schatte. Dat is een boel geld. Maar aangezien ik nog vele jaren plezier van de auto hoop te hebben moet ik er misschien toch aan geloven. Ik ben alleen bang dat zodra ik de deuren weer strak heb laten maken ze vrolijk opnieuw beginnen te roesten. Is het misschien verstandiger om deuren van een later bouwjaar 99/900 (minder roestgevoelig?) te kopen en die in de goede kleur te laten spuiten? Kan iemand me hier een goed advies over geven?

Bastiaan

Gebruikersavatar
wil16V
Geregistreerd lid

Bericht door wil16V » do 10 nov, 2005 18:41

Hoi Bastian,

Als de roest van binnen uit komt is het misschien verstandiger om voor "hardere" deuren te kiezen, misschien zijn die wel te vinden bij de betere sloop en in de goede kleur.

Succes, Wil

Plaats reactie