De vraag is dus: tuitje verwijderen of niet?
(hemel)water afvoer
-
monsjou
- Geregistreerd lid
(hemel)water afvoer
Zojuist aangemeld en nu al een vraag: Ben in het bezit van een 93 cabrio. Als je de motorkap open doet dan zie je achteraan (aan dashboordzijde) een soort afvoer (tuitje) hangen t.b.v. afvoer van water. Het water zou zijdeings uit het tuitje moeten lopen. Ik weet da sommige saabrijders dit tuitje verwijdert danwel afknipt. Reden: bij verstopping loopt het water terug en ontstaat corrosie in het dashboord (met alle gevolgen..)
De vraag is dus: tuitje verwijderen of niet?
De vraag is dus: tuitje verwijderen of niet?
-
roberto
- Geregistreerd lid
bij mijn classic heb ik ook een rubber slang zitten welke door het scherm naar buiten komt. Ter voorkoming dat het slangetje dicht gaat zitten, heb ik er een lange ty-rap ingeschoven welke ik periodiek heen en weer beweeg zodat het vuil niet vast gaat zitten. Daarna gewoon 2 x per jaar doorspoelen met water.
Robert
Robert
-
monsjou
- Geregistreerd lid
hemelwaterafvoer
Uiteraard kan je met het een of ander de zaak weer gangbaar maken. Ik begrijp alleen niet waarom gekozen is voor dit 'ontwerp'. Waaron niet gewoon de opening onder maken?
Groet Martin
Groet Martin