Pagina 1 van 1
Nieuw dak
Geplaatst: di 19 apr, 2005 13:44
door R.Klicks
Wie weet er een goed adres voor een nieuw dak in de buurt van Amsterdam. De mijne lekt en zit onder de algen
Re: Nieuw dak
Geplaatst: di 19 apr, 2005 15:32
door ppcs
Tadema Auto en dakbekleding zitten op industrie terrein waarderpolder te Haarlem. Goede kap voor nette prijs.
Mijne komt er ook vandaan. Voor hun adres en nummer kijk dan op
www.detelefoongids.nl
Gr,
Peter-Paul
Re: Nieuw dak
Geplaatst: di 19 apr, 2005 19:32
door MXL
R.Klicks schreef:Wie weet er een goed adres voor een nieuw dak in de buurt van Amsterdam. De mijne lekt en zit onder de algen
Voordat je een nieuw dak koopt zou ik eerst eens proberen het dak schoon te maken. Daken die vies zijn, kunnen net zoals katoenen tenten op de plek van de vervuiling gaan lekken.
Maak een sop aan van lauw water en groene zeep, pak een zachte tot middelzachte borstel en borstel hiermee het hele dak schoon, hierna de kap afspuiten met de tuinslang, nooit hogedruk. Het is altijd het proberen waard.