Mijn schoonvader gebruikt de auto echter toch te weinig, zodat hij hem weg wil doen. Hij heeft nog maar 42500 km op de teller. Als ermee gereden werd was dat een zodanig lange rit dat de motor echt warm werd. Omdat hij vrij ver van stadjes af zit, zijn boodschappenritjes zelfs al relatief lange ritten.
Mijn vraag is nu: wat kunnen we voor deze auto vragen? Ik zit zelf te denken aan iets van 15.000 tot 17.000 euro zonder NL kenteken. Of 18.000 tot 20.000 incl NL kenteken. Wat denken jullie?
Carbase geeft als richtwaarde 22200 inkoop en 25500 verkoop. Ik neem aan dat dat dealerprijzen zijn, want ik vind die nogal aan de forse kant, zeker ook als je een zoekje doet op gaspedaal.nl naar soortgelijke auto's (al vind je er niet veel met zo'n lage kmstand).
De auto staat al bij ons thuis in Weesp. Ik moet hem nog wassen, poetsen en fotograferen, maar ik heb een tweetal foto's gevonden:

en

