Pagina 1 van 2

horloge

Geplaatst: di 24 jan, 2023 11:45
door Marius0404
https://www.marktplaats.nl/v/sieraden-t ... ongebruikt
ik heb er al meer dan polsen..., maar leuk is ie.

Re: horloge

Geplaatst: di 24 jan, 2023 12:00
door Roeland92
Leuk ding, ik loot mee! 😃

Re: horloge

Geplaatst: di 24 jan, 2023 13:43
door Steve-O
Tjeezus, wat een biedingen ... ik zal eens kijken waar de mijne is gebleven. Nagenoeg niet gebruikt, batterij eveneens leeg. zonder verpakking, vermoed ik. Reageer maar per PB bij interesse.

Re: horloge

Geplaatst: di 24 jan, 2023 16:06
door Fredje65
Lekker collegiaal om jouw exemplaar aan te bieden in een post van een ander forumlid...

Re: horloge

Geplaatst: di 24 jan, 2023 16:35
door silvandam
Dit is een spot door forummer, geen advertentie van de spottend forummer. Dus inderdaad, collegiaal naar medeforummers om deze mogelijkheid te bieden.

Re: horloge

Geplaatst: di 24 jan, 2023 16:39
door Steve-O
@Fredje65: Je had na de jaarwisseling op het idee kunnen komen om langere lontjes te gebruiken. Je reactie is m.i. in ieder geval nogal kort door de bocht.

A - Het was/is mij niet 100% duidelijk dat TS en adverteerder dezelfde zijn. De post staat immers in de rubriek Gespot NL en niet op Saabmarktplaats. Ik moet erkennen dat ik niet de moeite heb genomen om te kijken of forumnaam van adverteerder en de verkoper op de MP-site met elkaar overeenkomen. Maar wat dan nog? Zijn exemplaar is 100% ongebruikt en in de orginele verpakking. Bovendien is het volgens de forumregels niet toegestaan om je eigen SAAB(spullen) te spotten.

B - Zo heb je de informatie van twee in afwijkende staat verkerende horloges bijelkaar.

C - Ik kan niet concurreren met de TS. Mijn exemplaar is gedragen, zij het zo goed als nooit. Ik weet niet zeker of ik hem in de orginele verpakking heb bewaard. Ik heb niet de ambitie om een soortgelijke prijs voor de mijne te vragen als de biedingen op MP. Maar het is uduidelijk dat dit mij inspireerde tot reageren.

D - Ik gun de verkoper op MP uiteraard wat hij/zij ervoor krijgen kan.

E - Getuige de biedingen op MP is het horloge erg zeldzaam. Het lijkt mij evident dat er met een extra exemplaar nog een SAAB-liefhebber gelukkig zou kunnen worden i.p.v. slechts een. Wat is daartegen?

F - Ik moet hem nog vinden tussen mijn spullen. Geen idee wanneer hij boven water komt. Mocht er zich iemand melden, dan motiveert dat wellicht om harder te zoeken.

Fijne dag verder in ieder geval.

Re: horloge

Geplaatst: di 24 jan, 2023 16:59
door Fredje65
Steve-O: hetzelfde geldt voor jou, maar dan ten aanzien van je (lange) tenen...
Ik heb inderdaad niet goed gekeken en niet gezien dat het een spot was.

Re: horloge

Geplaatst: di 24 jan, 2023 20:11
door El René
Heb ik ook ! Met verpakking. Batterij zou niet leeg moeten zijn, want plasticje zit er nog op/tussen. Maar ik wacht nog even totdat bovenstaande twee verkocht zijn

Re: horloge

Geplaatst: di 24 jan, 2023 23:49
door mailmichiel
Dit is mijn Saab horloge ^^

Afbeelding

Re: horloge

Geplaatst: wo 25 jan, 2023 5:35
door Fredje65
Fraai! Waar is deze te downloaden?

Re: horloge

Geplaatst: wo 25 jan, 2023 8:42
door mailmichiel
Fotootje heb ik zelf gemaakt :)
Zie hier

Afbeelding

Re: horloge

Geplaatst: wo 25 jan, 2023 9:29
door Marius0404
even mijn reactie: ik behoor tot de categorie 'wel kopen, niet verkopen' als het om Saab gaat :roll:

Re: horloge

Geplaatst: wo 25 jan, 2023 19:04
door Robinson1
Afbeelding

Zeker mooi uurwerk, ook ik behoor tot dezelfde categorie Saabrijders als Marius (wel kopen maar verkopen… ho maar) :lol:

Re: horloge

Geplaatst: wo 25 jan, 2023 20:18
door klaasj
Naast het verzamelen draag ik de horloges dagelijks.
Afbeelding

Re: horloge

Geplaatst: wo 25 jan, 2023 20:25
door jaap noord
Nog eentje, ook hier geld; niet verkopen .Afbeelding