inhouden op LPG

Alles over Liquified Petroleum Gas en Saabs
Theun49
Geregistreerd lid

Re: inhouden op LPG

Bericht door Theun49 » zo 04 sep, 2011 9:04

Het volgende was nodig bij mijn 9-3 B204I bj 2000 ca. 300dkm automaat Vialle LPI voor storingloos draaiende ICE.

viewtopic.php?p=1162439#p1162439

Het ging om veel "kleine" factoren (onderdelen). Sommige simpel en makkelijk te missen. Bijvoorbeeld vuildop en zwakke accu.
Andere waren goedkoop en zijn preventief vervangen i.v.m. leeftijd v.d. Saab en kilometerstand.

De vuildop: i.v.m. APK vuildop moeten plaatsen. Veel minder misfires.<Edit> Vooral na tanken Afbeelding<End edit>
Accu: Na vervanging i.v.m. dode cel, bleek achteraf, dat testresultaten al wezen op een zwakke accu (te lage aanstuurspanning injectoren).
Gezien de leeftijd van de accu (2 jaar) niet op gelet. Afbeelding

LPI pomp, injectoren, ECU, injector relais zijn NIET vervangen, wel getest c.q. onderworpen aan inspectie.

<Edit> De verbranding valt weer binnen het regelbereik van ECU en LPE4. Hopelijk voor een wat langere periode. Bij een Saab op leeftijd blijft dat afwachten. <End edit>

Plaats reactie