Ik stond laatst te tanken en toen viel mijn oog op het volgende: Eco LPG. Je registreert jezelf op www.ecolpg.nl en voert dan elke keer als je getankt hebt je tankbonnetjes in. Aan de hand hiervan wordt je CO2 uitstoot dan gecompenseerd.
Ik vind het een sympathieke actie en heb me dus ingeschreven, de bonnetjes bewaar ik toch al voor mijn eigen administratie. Uiteraard aan eenieder om te bepalen of ze dat ook willen doen.
Eco LPG
-
Ibanez
- Geregistreerd lid
Inderdaad een sypathieke actie.
Zo kun je tegenwoordig ook je CO2-uitstoot voor vliegen compenseren http://www.greenseat.nlof je zogeheten 'voetafdruk' bepalen http://www.voetafdruk.nl
-
ss50marc
- Donateur

-
davidjoost
- Geregistreerd lid
Hetgeen wat me hier aan tegenstaat is dat je gebonden bent aan bepaalde verkooppunten. Uiteindelijk vergroten zij alleen maar hun omzet (en winst), terwijl de milieucompensatie 'gebruikt' wordt als goede reden om bij hun lpg te komen tanken. Mijn ervaring is dat BK-gas duurder is dan bij andere lpg-pompstations.
-
jurre
- Geregistreerd lid