2e Koffietafelmeeting 22 november Slot Zeist

Op dit forum kun je alles lezen over meetings die door Saabforumleden worden georganiseerd.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
savaan76
Geregistreerd lid

2e Koffietafelmeeting 22 november Slot Zeist

Bericht door savaan76 » vr 09 okt, 2009 14:49

2e Koffietafel meeting 22 november Slot Zeist

Ter ere van de 1500e pagina van het “om over niks te lullen topic” en het succes van de eerste koffietafelmeeting in Baarn leek het ons leuk om op zondag 22 november een 2e koffietafel meeting te organiseren.
Kletsen, koffiedrinken en bandentrappen.

We hopen natuurlijk veel van de vaste koffietafel bezoekers te zien maar iedereen is natuurlijk welkom.

Voorlopig hebben we gekozen voor de parkeerplaats bij Slot Zeist, naast het prachtige slot is hier ook een brasserie waar een broodje gegeten kan worden.

Als er behoefte aan is zouden we met wat mensen aansluitend in de omgeving uit eten kunnen gaan.

Net zoals de eerste keer zou het leuk zijn als iedereen wat mee kan nemen, wij zorgen in ieder geval voor koffie, appelpunten en wat fris.

Wie: iedereen.
Wat: koffie drinken, kletsen en banden trappen.
Waar: omgeving Utrecht/Amersfoort.
Wanneer: zondag 22 november 2009 rond 13:30.
Waarom: gewoon omdat het leuk is om de gezichten achter de nicknames te zien.

Groet

Martijn Oosterom en Sander van Angelen (Savaan76)

Deelnemers:

Grippen + vriendin
Millerman
Meester Oosthoek
Willeme 1
Robbert
Henk-Jan
Jeff Leiden
Gfgf
Tonnes
Popov
Jungleman
Blafwoef (onder voorbehoud)
Tenfour
Reub + aanhang!
Mangox
Niels
Katja
Esalet
$enna
Martijn S (met de Twingo maar wel met Saabstickers er op)
Mickey
Sander86
Prawo
Jannuis
Ervani ovb
stefanvanderweele
Jaap&Joke van der Weele
Hans 99
De Teng
Hveldmarn
Taaffert
Hubster
Maero
Martijn O
Savaan

http://www.slotzeist.nl
DDJ schreef:Wegens overweldigend succes ook aanwezig op de Koffietafelmeeting #2:

La Maison du Champagne! (oftewel DDJ)

Normaal verkoop ik alleen per doos maar nu iedereen op één plek aanwezig is kan ik ook per fles leveren. De kerstdagen naderen en oud&nieuw laat dan ook niet lang op zich wachten. De perfecte gelegenheid om een mooie fles Champagne Grand Cru te drinken. En nu het mooiste: Goed hoeft niet altijd duur te betekenen! Na zorgvuldig en geduldig zoeken heb ik 3 producenten gevonden van Grand Cru Champagnes die allen in de Champagne bijbels worden genoemd als zeer goede wijnboeren. Met gemak winnen deze champagnes het van de zure Moet&Chandon maar ze kosten ongeveer Euro 15,- per fles minder. Goed nieuws toch? Meer waar voor minder geld.

Je kunt per pb/post bij mij bestellen hoewel ik denk dat een pb handiger is :-). De volgende flessen neem ik met liefde voor jullie mee:

Brut Tradition - Blanc de Noirs (100% Pinot Noir) - Een fijne bubbel met een volle, ronde afdronk. Toast maar ook zacht fruit. Ruikt heerlijk! Euro 25,50/fles

Brut Rosé Tradition - Blanc de Noirs (100% Pinot Noir) - Laaiend enthousiaste reacties, verkooptopper. Heerlijke, fruitige afdronk met een bloesempje. Fijne mousse. Absoluut een aanrader voor iedereen die denkt niet van Champagne te houden! Ook geweldig voor de dames. Euro 27,-/fles

Carte d'Or Brut - 60% Pinot Noir en 40% Chardonnay - Heerlijke Champagne, iets krachtiger en de bubbels een tikje wilder. Vanwege de Chardonnay fris maar vol door de Pinot Noir. Euro 25,-/fles

Brut Grand Cru - Blanc de Blancs (100% Chardonnay) - Geweldige jonge Champagne. Fris, fruitig, bloesem, witte vruchten en een zeer fijne bubbel. Euro 27,-/fles

De Brut Tradition en Carte d'Or zijn ook in halve flesjes te bestellen (maar dan wel minimaal 6 stuks) en zijn Euro 13,-/fles.

Dus doe jezelf (je tanden, je tong en je maag en je bankrekening) en een forumlid een plezier en bestel je kerst en nieuwjaars champagne bij LMdC :-).

À bientôt!
Afbeelding

Route
Zeist vormt het geografische hart van Nederland. Slot Zeist ligt aan het begin van de bekende Slotlaan, de winkelpromenade van Zeist. In de directe nabijheid van het Slot zijn circa 300 parkeerplaatsen en nog eens 275 parkeerplaatsen op loopafstand in de parkeergarage van Hotel Theater Figi.

Vanaf Schiphol
Ca. 65 km
Rij de oprit van de A4 op richting Amsterdam. Volg op het knooppunt Badhoevedorp de A9 richting Amstelveen. Ga rechtdoor de A9 op richting Amstelveen/Utrecht. Volg op het knooppunt Holendrecht de A2 richting Utrecht. Volg op het knooppunt Oudenrijn de A12 richting Arnhem. Neem na afrit 20 'Driebergen-Zeist' de N225 richting Zeist. De P-borden verwijzen naar de juiste eindbestemming.

Vanaf de A12
Utrecht-Arnhem, Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Breda, Den Bosch Arnhem, Utrecht (ZW).
Neem na afrit 20 'Driebergen-Zeist' de N225 richting Zeist. Na ± 3 km, ter hoogte van een route-informatiepunt, komt Figi recht vooruit in zicht. P-borden verwijzen naar de juiste eindbestemming.

Vanuit Utrecht [A28 respectievelijk N237]
Utrecht (Rijnsweerd), Hilversum
Neem bij De Bilt de N237 richting Zeist. Na ± 5 km, ter hoogte van het politiebureau en de Oude Kerk (waar de weg een éénrichtingsverkeersweg wordt) bent u nabij Figi en het Slot Zeist. P-borden verwijzen naar de juiste eindbestemming.

Vanuit Amersfoort [A28]
Zwolle, Apeldoorn
Neem afrit 3 'Den Dolder/Zeist-Oost', richting Zeist. Bij de eerste rotonde (op de Boulevard) linksaf de Lindenlaan op. Deze gaat na de tweede rotonde over in de Jagersingel waar u de bebouwde kom verlaat. Bij de eerstvolgende verkeerslichten rechtsaf richting 'Zeist, Arnhem' via de Laan van Beek en Royen [N224]. Aan het einde van deze weg verwijzen P-borden naar de juiste eindbestemming.

Parkeerroute
Vanaf de invalswegen verwijzen zowel blauwe borden Parkeerroute als crème Bestemmingsborden naar Figi en Slot Zeist. Figi en het Slot liggen op loopafstand van elkaar en zijn daarom grotendeels bereikbaar via dezelfde route. Alle routes hebben een route-informatiepunt, waar u gratis het laatste stuk van de route kunt afdrukken.




(Elke post in dit topic zal door de organisatie beschouwd worden als een aanmelding die bindend is)

Gebruikersavatar
grippen
Geregistreerd lid

Bericht door grippen » vr 09 okt, 2009 14:54

dat klint goed maar als ik nu zeg dat ik kom. staan we dan metr z'n 3e...

:lol:

Gebruikersavatar
savaan76
Geregistreerd lid

Bericht door savaan76 » vr 09 okt, 2009 14:56

Kijk, zijn we al met zijn vieren :D

Gebruikersavatar
millerman
Donateur (3x)
Donateur (3x)

Bericht door millerman » vr 09 okt, 2009 15:07

Klinkt goed! Count me in, ik plan toch nooit zo ver vooruit dus nog geen andere bezigheden. Wat voor zaken dienen er meegenomen te worden als er al koffie/fris/taartpunten zijn (of: hoe lang duurde het de vorige keer, is een volledige lunch ook nodig?).

Gebruikersavatar
grippen
Geregistreerd lid

Bericht door grippen » vr 09 okt, 2009 15:08

:lol: is goed die gaat weer mee.
en ik zal de Bijbel maar thuis laten liggen

Gebruikersavatar
savaan76
Geregistreerd lid

Bericht door savaan76 » vr 09 okt, 2009 15:20

We maken nog wel een boodschappenlijstje maar een complete lunch zat niet in de planning.

Koffie appelpunten en fris is het plan.

Sapphire
Donateur (7x)
Donateur (7x)

Bericht door Sapphire » vr 09 okt, 2009 15:22

Helaas geen hamsteracties meer, dus geen gratis appeltaartjes tenzij Mangox nog tegoedbonnen heeft daarvan :D

Gebruikersavatar
millerman
Donateur (3x)
Donateur (3x)

Bericht door millerman » vr 09 okt, 2009 15:30

Prima! Zien we dan wel weer. Ik neem alvast de stoelverwarming mee, voor het geval het te fris is om banden te trappen 8)

Gebruikersavatar
savaan76
Geregistreerd lid

Bericht door savaan76 » vr 09 okt, 2009 15:33

Of een paar van die terrasverwarmers op gas 8)

Gebruikersavatar
Oosthoek
Donateur
Donateur

Bericht door Oosthoek » vr 09 okt, 2009 16:34

Staat genoteerd! Had ook al eens over slot Zeist gedacht, maar wist niet dat er een echte parkeerplaats bij was. Dacht dat iedereen zn auto aan de zijkant van de oprit zou moeten parkeren en dat leek me weer niks. Maar prima locatie dus!

Gebruikersavatar
Robbert
Donateur (6x)
Donateur (6x)

Bericht door Robbert » vr 09 okt, 2009 17:51

Ik zet het vast in de agenda.

Gebruikersavatar
Henk-Jan
Donateur
Donateur

Bericht door Henk-Jan » vr 09 okt, 2009 18:00

Euhh. Moet ik hier nog wat zinnigs neerzetten? :lol:

Gebruikersavatar
savaan76
Geregistreerd lid

Bericht door savaan76 » vr 09 okt, 2009 18:09

Henk-Jan komt ook dus :D

Jeff Leiden
Geregistreerd lid

Bericht door Jeff Leiden » vr 09 okt, 2009 18:28

Ik zet hem ook alvast in mn agenda

kan nog niet goed zien of ik echt in de gelegenheid ben om te komen!

Wellicht tot 22 november


groet Jeff

Gebruikersavatar
Reub
Geregistreerd lid

Bericht door Reub » vr 09 okt, 2009 18:45

Wat zijn de tijden?

Plaats reactie