Na hardnekkige geruchten op het SAABForum en berichtgeving over KC Performance in het Saab Clubblad gaat het nu toch echt beginnen! De opening van KC Performance te Oisterwijk zal 9 Oktober 2010 zijn en we willen iedereen van het SAABForum welkom heten op het nieuwe adres voor Performance Tuning van jullie Saabs.
KC Performance is een bedrijf dat zich specialiseert in het opbouwen, verbouwen en (fine)tunen van auto’s en motoren. Als het om auto’s gaat zal de focus in het begin met name liggen bij Saab, Volvo, Alfa-Romeo en BMW maar zal zich later verder uitbreiden naar andere merken.
Een speerpunt van KC Performance is het verduurzamen van Performance. Denk aan Bio-Ethanol maar ook zeker aan Elektro auto’s. Meer performance en fun en tegelijk minder kosten en schadelijk voor het milieu.
Hierover later meer… Wij hopen jullie dus allemaal te mogen begroeten op Zaterdag 9-Oktober-2010 tussen 13:00 en 18:00. KC Performance is gevestigd op de Nijverheidsweg 13A te Oisterwijk. Voor vragen of informatie mail of kijk even op onze nog in ontwikkeling zijnde website. http://www.kcperformance.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
KC Performance, Stay tuned!
Dit topic is geplaatst in overleg met het admin-team.

