Saabrijder op Prikbord mist ook zijn auto.

Uw Saab gestolen? Plaats hier een bericht met details van de auto, zodat deze mogelijk snel terug gevonden wordt.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Injectie
Moderator

Saabrijder op Prikbord mist ook zijn auto.

Bericht door Injectie » di 25 mar, 2008 7:56

Auteur: Mark van de Streek (155.94.70.---)
Datum: 07-02-2008 13:17

HELP!

Vannacht (van 6/2 op 7/2) is mijn mooie Saab 900 16V gestolen!
Heeft iemand deze gezien of wil iedere Saabliefhebber in Nederland opletten ajb?

Mijn Saab 900 stond vannacht geparkeerd aan de Westlandgracht in Amsterdam. Toen ik vanmorgen bij de auto kwam was deze verdwenen. Als iedereen in Nederland even oplet op deze auto moet hij toch zo weer teruggevonden worden?

Beschrijving van de auto:
- Saab 900 16V
- Kenteken: YL-16-XK
- Kleur: donkerblauw
- Kilometers: Ik ben net vorige week over de 350.000 km gegaan.
- Overige kenmerken: sinds een maand is het gehele hemel losgelaten en heb deze grotendeels verwijderd. Hierdoor zie je niet het grijze dak maar de bruine schuimgedeelte.

Ik hoop graag snel van iemand te horen dat hij ergens is gesignaleerd!

Groeten,
Mark van de Streek
Tel: 06-508 62 571

PLEASE HELP!

Op mijn vraag of de auto al terecht was heb ik nog geen antwoord gehad. maar ik post hem hier alvast.

Gebruikersavatar
Ruudtw
Geregistreerd lid

Re: Saabrijder op Prikbord mist ook zijn auto.

Bericht door Ruudtw » za 29 mar, 2008 14:55

Injectie schreef:Op mijn vraag of de auto al terecht was heb ik nog geen antwoord gehad. maar ik post hem hier alvast.
Ik heb de eigenaar deze week nog een sms'je gestuurd. Eveneens geen reactie. Blijkbaar is hij niet zo heel erg van (de) streek. :shock:

Plaats reactie