Ik vind een auto niet snel mooi en uniek maar dit is echt een plaatje



Nou, dan zou ik het wel weten, verwen jezelf met een bezoek aan de RAI... Daar staat hij "in 't echie", en kan je hem anraken en er in zitten...lauxus schreef:...mijn bek viel open had hem nog niet eerder gezien ,wat een pracht![]()
![]()


dealer hier in Tilburg heeft gisteren een 9-5Estate (en een sedan) verkocht, twitterde hij. Kijken op de RAI, zaken doen met de dealer, zo hoort het tochTubbe schreef:Verkoop liep nog niet echt, een handvol begreep ik. Vooral veel corrigerende teksten met het oog op het nieuws van de laatste weken. Daar moet men even aan voorbij kunnen denken. Overigens was er ook eenn 9-4X verkocht.
Stel een sedan samen op saab.nl, doe er € 2.000,- bij en je weet wat die kost. Alleen als je snel besteld, hoef je de meerprijs niet te betalen.everlast schreef:wat kost zoiets moois?