kiekert gefixt?

1984-1997
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Guido900T
Donateur (3x)
Donateur (3x)

kiekert gefixt?

Bericht door Guido900T » do 07 feb, 2019 21:37

Beste forummers, ik heb na het al een tijd lang haperen van mijn CV naar aanleiding van dit topic: viewtopic.php?f=47&t=107441
de twee relais op de kiekert laten vervangen met 2x Omrons van 9V.

Na terug montage gingen de deuren 1 x (slap) dicht en daarna niks meer. Je hoort wel een licht zoemend geluidje ( niet echt zoemen, je hoort hem even aanzetten) bij indrukken van de AB maar er gebeurt niks, Ook bediening van de middenconsole geeft geen reactie van de deurvergrendeling.

De auto heeft trouwens geen Eagle-alarm maar een VSS-alarm (komt uit Duitsland) Is het de centrale schakelaar in de bestuurdersdeur die niet werkt misschien? Heeft Iemand een bedradingsschema? Alvast bedankt.

Guido

Gebruikersavatar
9323
Donateur (2x)
Donateur (2x)

Re: kiekert gefixt?

Bericht door 9323 » do 07 feb, 2019 22:38

Klinkt toch als een kiekert die niet lekker is. Mijn kiekert is laatst gemodificeerd met volledig nieuw binnenwerk, niet alleen de relais. WErkt als een tierelier.
Als je interesse hebt, pb me maar.

Gebruikersavatar
Guido900T
Donateur (3x)
Donateur (3x)

Re: kiekert gefixt?

Bericht door Guido900T » do 07 feb, 2019 22:55

printplaat van de Kiekert ziet er nog uit als nieuw.. ik heb het bedradingsschema van de CV inmiddels gevonden.. morgen zal ik ook even een foto posten van de nieuwe bedrade relais. Maar ik houd Amersfoort in gedachten :D

Gebruikersavatar
Guido900T
Donateur (3x)
Donateur (3x)

Re: kiekert gefixt?

Bericht door Guido900T » vr 08 feb, 2019 14:09

Afbeelding

de NC kan volgens het bedradingsschema op twee gaatjes worden aangesloten. wij hebben het rechtergaatje (op het stroomschema) genomen. Zou niks uit moeten maken toch? Iemand die kan zien of de boel goed is aangesloten?

Gebruikersavatar
Guido900T
Donateur (3x)
Donateur (3x)

Re: kiekert gefixt?

Bericht door Guido900T » do 14 feb, 2019 20:22

Update: na aansluiting van een andere bleek dat het probleem toch in de kiekert zat. niet gefixt dus

Plaats reactie