Bagagerek 9000

1984-1997
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Gele aero
Donateur (8x)
Donateur (8x)

Bagagerek 9000

Bericht door Gele aero » zo 05 aug, 2018 11:10

Niet alleen op de weg wordt de 9000 een zeldzaamheid ook op internet is het goed zoeken naar specifieke informatie over de 9000. Waar ik niet helemaal uitkom is het bagagerek van de 9000, de afscheiding tot het dak tussen bagageruimte en achterbank. Ik heb twee saab bagagerekken liggen, 1 met een knik en 1 recht. De ene is volgens mij ook voor de 900 dus dat zou kloppen, maar die ander heeft geen steunen voor aan de achterbank oid (veel een paar schroefgaatjes). Ik heb de laatste in de 9000 gezet en de twee opstaande randjes bovenaan vallen precies tussen het hemeltje en de klep als hij dicht zit, waardoor het rek best goed vastzit.
Nu de vraag: hoort een bagagerek van de 9000 ook onderaan bevestigingen te hebben om hem vast te zetten, en zo ja hoe zien die er uit. Foto's zijn meer dan welkom!

Dank alvast!

Gebruikersavatar
jpprins
Geregistreerd lid

Re: Bagagerek 9000

Bericht door jpprins » wo 22 aug, 2018 15:42

Heb je hier wat aan?
"Protezione cani" heet dit ding.
Afbeelding

Gebruikersavatar
Gele aero
Donateur (8x)
Donateur (8x)

Re: Bagagerek 9000

Bericht door Gele aero » wo 05 sep, 2018 16:43

Dank nog voor de foto! Tijdens de vakantie kwam ik er achter dat er inderdaad iets van een montagepunt ontbreekt want met een lege achterbak en zonder hoedenplank valt dat het rek meteen naar beneden. Vandaag was ik toevallig even bij Schaap in Lemmer en zag daar een exemplaar voor de CS staan, daar zitten nog twee haakjes onderaan die er bij mij niet meer op zitten. Die op de afbeelding is ws voor een CD.

jansen
Donateur (7x)
Donateur (7x)

Re: Bagagerek 9000

Bericht door jansen » do 06 sep, 2018 12:24

Die op de afbeelding is ws voor een CD.
De CD heeft een vaste hoedenplank en daarom geen hondenrek, en die op de afbeelding is een 900NG.

Plaats reactie