Tuning Saab 9-3

1993-2002
Plaats reactie
erwin
Geregistreerd lid

Tuning Saab 9-3

Bericht door erwin » za 04 okt, 2003 15:34

Heeft 1 van jullie ervaring mat Rica engineering uit wateringen . Ik las dat ze o.a. de politiewagens tunen ,maar ik krijg niet direct een bijzonder goed gevoel als je ze benadert. Ben zelf een keer met een audi naar Wetterauer geweest en dara ben ik erg tevreden over. Vraag me af welke bedrijven in nl , lgespecialiseerd zijn in Saab Tuning.

Gebruikersavatar
Marc
Lid van verdienste

Re: Tuning Saab 9-3

Bericht door Marc » zo 05 okt, 2003 15:20

Hallo Erwin,

Enkele weken geleden is er een gelijksoortige vraag gesteld. Kijk maar eens op deze link:

viewtopic.php?t=205

Mocht je intresse hebben, in de loop van volgende week zouden we tot de bestelling overgaan, als je wil kan je nog mee in de boot stappen. :wink:

Pm of mail me voor meer informatie.


Marc

B235R
Lid van verdienste

Re: Tuning Saab 9-3

Bericht door B235R » zo 05 okt, 2003 18:24

DBM in maarssen :wink:

tuned ook veel saabs, veel dealers sturen hier ook hun diesels en lpt's heen (meestal omdat Hirsch voor meeste mensen te duur is)

DBM Engineering

Gebruikersavatar
eli
Geregistreerd lid

Re: Tuning Saab 9-3

Bericht door eli » wo 08 okt, 2003 17:00

Ik heb ervaring met Rica. Ik heb er mijn volvo laten tunen. Ze zijn nl. volvo-specialist en doen ook de politievolvo's... Mijn ervaringen zijn uitstekend. Zeer professionele club met diverse inbouwstations in nederland ( kijk op hun site www.rica.nl ) MAAR .......

Voor Saab ben ik zelf uiteindelijk mede op aanraden van Marky gegaan voor Maptun. Deze is weer in Saab gespecialiseerd.... Wel zo veilig.

Gebruikersavatar
Erik
Lid van verdienste

Re: Tuning Saab 9-3

Bericht door Erik » di 21 okt, 2003 14:47

Eli,

wat zijn jouw ervaringen met maptun. Heb zelf nl net een gebruikte 9-3 gekocht die ik ook wil opkietelen. Zit echter nog te twijvelen tussen de maptun en de hirsch chip. Heb jij trouwens ook het onderstel aangepast, zo ja, hoe??

Gebruikersavatar
eli
Geregistreerd lid

Re: Tuning Saab 9-3

Bericht door eli » di 21 okt, 2003 15:04

Eric,

Tot nu toe heb ik uitstekende ervaring met Maptun. Althans v.w.b. communicatie en referenties. Opvallend detail :
In saabland bij uitstek, nl Zweden zelf. heeft Hirsch een zeer klein marktaandeel en Maptun juist een heel groot marktaandeel. Dit zelfde geldt voor autogek UK. Daarnaast hebben zij sinds hun oprichting nog nimmer een garantieclaim gehad op hun tuningstages 1 t/m 4 !!
Hirsch is domweg te duur voor wat ze bieden !! Maptun biedt meer voor minder geld....

Ik heb inderdaad ook wat aan de wegligging gedaan. Bij www.elkparts.com een eibach sportkit besteld. Dit zijn veren en schokbrekers. Deze verlagen de wagen ook 30 mm. Rijdt perfect. Voor een sympathieke prijs. De saabdealer rekend je 3 uur montage voor deze set, maar wellicht kun je het zelf of heb je iemand die het kan.

Voor wat betreft Maptun heb ik nog aanvullende info voor je. Mail me even je tel.nr naar maseratiman2003@yahoo.com en ik bel je !!

Plaats reactie