http://www.autowereld.com/nieuws.asp?ar ... fr=6&me=33[/img]
Audi S6
-
verde900
- Donateur

-
verde900
- Donateur

Re: re
In een S6 zal een V10 niet rustig gaan lopen, de S staat voor Sport, niets is lekkerder als zo´n ding te laten jankenARROWS schreef:Gaat om de acceleratie die je eruit kan halen bij ieder toerenaantal, en hoe rustig het wel niet kan lopen.edwardkommeren schreef:Als je bekijkt dat Saab uit z'n motortjes (flexfuel )al 300pk perst vindt ik dit voor een V10 niet spectaculair.Sorry hoor.
-
verde900
- Donateur

Re: re
Van de week zat ik in een wedstrijdje tussen een 300pk 2.4 turbo en een 315pk 4.4 V8... die bleken knap aan elkaar gewaagt (ze jankten beiden wel vrolijkmezzahiri schreef:Kan je niet met elkaar vergelijken, Saab maakt gebruik van een turbo, en deze V10 niet.edwardkommeren schreef:Als je bekijkt dat Saab uit z'n motortjes (flexfuel )al 300pk perst vindt ik dit voor een V10 niet spectaculair.Sorry hoor.
-
edwardk
- Geregistreerd lid
re
IK leef in de realiteit en ben de leeftijd van dromen van snelle auto's allang voorbij( zoals ik deed toen ik 10 was),een 9-5 aero zal ik nog wel eens zelf rijden maar een audi V10 of een ferrari of bugatti dat is toch een illusie. En ik kan je vertellen dat wanneer je er een van je zelf hebt je er snel op bent uitgekeken.Dan ga je vanzelf weer dromen van een 10 jaar oude 900 of zoiets.
-
verde900
- Donateur

Re: re
en zo is dat!edwardkommeren schreef:IK leef in de realiteit en ben de leeftijd van dromen van snelle auto's allang voorbij,een 9-5 aero zal ik nog wel eens zelf rijden maar een audi V10 of een ferrari of bugatti dat is toch een illusie. En ik kan je vertellen dat wanneer je er een van je zelf hebt je er snel op bent uitgekeken.Dan ga je vanzelf weer dromen van een 10 jaar oude 900 of zoiets.
-
sjoerdk
- Geregistreerd lid
-
Ruud
- Geregistreerd lid
Re: re
Ik geloof je standpunt graag, maar ik denk toch echt niet dat als ik auto's uit die catagorie ooit kan rijden, zal dromen van mijn 900...edwardkommeren schreef:IK leef in de realiteit en ben de leeftijd van dromen van snelle auto's allang voorbij( zoals ik deed toen ik 10 was),een 9-5 aero zal ik nog wel eens zelf rijden maar een audi V10 of een ferrari of bugatti dat is toch een illusie. En ik kan je vertellen dat wanneer je er een van je zelf hebt je er snel op bent uitgekeken.Dan ga je vanzelf weer dromen van een 10 jaar oude 900 of zoiets.
Bijv. zo'n Audi is een prachtige/luxe wagen, met hoge kwalitiet en fantastische prestaties uit een atmospherische motor!
Wat maakt het dan dat ik op mijn Ferrari wel uitgekeken zou raken maar niet op een oude Saab....?
-
verde900
- Donateur

Re: re
Ik heb van mn werk een nieuwe en dikke auto, maar toch geeft niets mij meer lol dan mn oude en ingetogen C900... o.a. door het specifieke karakater van de voorruit, het dashboard en de superstoelen... ik ga daar af en toe een stukkie ontspannen mee rijden en geniet er meer dan van dat andere machien.Ruud schreef:Ik geloof je standpunt graag, maar ik denk toch echt niet dat als ik auto's uit die catagorie ooit kan rijden, zal dromen van mijn 900...edwardkommeren schreef:IK leef in de realiteit en ben de leeftijd van dromen van snelle auto's allang voorbij( zoals ik deed toen ik 10 was),een 9-5 aero zal ik nog wel eens zelf rijden maar een audi V10 of een ferrari of bugatti dat is toch een illusie. En ik kan je vertellen dat wanneer je er een van je zelf hebt je er snel op bent uitgekeken.Dan ga je vanzelf weer dromen van een 10 jaar oude 900 of zoiets.
Bijv. zo'n Audi is een prachtige/luxe wagen, met hoge kwalitiet en fantastische prestaties uit een atmospherische motor!
Wat maakt het dan dat ik op mijn Ferrari wel uitgekeken zou raken maar niet op een oude Saab....?
-
sjoerdk
- Geregistreerd lid
-
edwardk
- Geregistreerd lid
re
Ben het eens met verde900 , ik zou niet gelukkiger zijn met het rijden van een ferrari of een bugatti. Een mens moet wat te wensen over houden,als je alles hebt wat je hart begeerd dan is de lol er van af (voor mij teminste wel ).Dat wil niet zeggen dat ik er graag een zou willen hebben, dat zijn toch geen auto's om dagelijks mee te rijden. Een mens moet iets te wensen hebben in het leven om gelukkig te kunnen zijn , dat hoort er ook bij.Iemand die alles heeft dat hij wenst is niet per defenitie gelukkiger(of juist niet gelukkiger) dan iemand die nog wel iets wenst.Zodra je geld hebt om te kopen wat je hartje begeerd ben je echt niet gelukkiger , je wordt alleen vreselijk gierig en/of hebberig (de meesten ) . Diegene die nu Saab rijden zijn er op hun manier gelukkig mee want anders hadden ze wel een auto van een ander merk gekocht, of doen dat tzt misschien toch nog.