Pagina 1 van 1
waar te koop, ethanolhoudende ruitenspr. antivr. /vloeistof
Geplaatst: do 28 dec, 2006 19:08
door edwardk
Iemand hier die weet of in Nederland
ethanolhoudende ruitensproeiervloeistof cq antivries te krijgen is. Het spul dat men in zweden verkoopt trekt fantastisch streeploos op en maakt prima schoon. Weet dat bij het universele spul dat men hier verkoopt uit milieuoogpunt(ethanol zou milieu belastend zijn) NIET ethanolhoudend is maar ik wil MET hebben en misschien is er toch een zaak die het verkoopt. Neem dit spul altijd mee vanuit zweden maar het is hard gegaan met het spul (

volgende keer nog meer 5 ltr kannen meenemen dus.
Geplaatst: do 28 dec, 2006 19:38
door jonatas 900s
Ethanol (ook ethylalcohol) is de bekendste alcohol uit de scheikunde; het is namelijk de alcohol die in alcoholische dranken zit. In het dagelijkse spraakgebruik heet ethanol simpelweg alcohol.
Geplaatst: do 28 dec, 2006 20:14
door edwardk
jonatas 900s schreef:Ethanol (ook ethylalcohol) is de bekendste alcohol uit de scheikunde; het is namelijk de alcohol die in alcoholische dranken zit. In het dagelijkse spraakgebruik heet ethanol simpelweg alcohol.
Ja weet ik (heb ook jaren scheikunde onderwijs gevolgd en er ook nog h.e.e.a. van opgestoken

), is als onderdeel in de sproeiervloeistof ook brandbaar ,en dat was niet de vraag..........

is een natuurproduct, dus waarom milieubelastend

, en het zout dat gestrooid wordt niet dan

, dat probeerd men in zweden zoveel mogelijk te vermijden omdat DAT dus milieubelastend is en daarom is men daar aan het experimenteren met het strooien van een weinig suiker(oplossing) ipv zout.
Geplaatst: do 28 dec, 2006 20:47
door Paul99
Is een spiritus/water mengsel iets?
Geplaatst: do 28 dec, 2006 21:03
door edwardk
paul99gl83 schreef:Is een spiritus/water mengsel iets?

Doe ff normaal, dat stinkt die zooi. Heb nu met heerlijke frisk citrus duft (reuk)

Geplaatst: vr 29 dec, 2006 0:08
door edwardk
josephine schreef:'t wordt er wel errug streeploos schoon van: die krenten op m'n werk gooien er continue spiritus in
Je wordt alleen wel high als je moet sproeien

dan maar ff wachten als het op is tot in april en dan maar 20 - 25 ltr meenemen(wel geconcentreerd.
en als het nodig is dan maar die zooi van hier, toch beter dan niets

Geplaatst: vr 29 dec, 2006 0:22
door jonatas 900s
Dit zocht je?
http://www.kroon-oil.com/nl/producten/p ... 317&m=desc
Bij jou in de buurt verkrijgbaar...
Automat Balladelaan 208 Amersfoort
Geplaatst: vr 29 dec, 2006 0:32
door edwardk
THANKS jonatas voor de service
Zal eens gaan kijken en eens proberen
Is niet helemaal wat ik bedoel, dit is een toevoeging ,maar met als ik het lees dezelfde voordelen. Ik spreek over een ruitensproeiervloeistof waar dit al aan is toegevoegd in de vorm van ethanol.
Geplaatst: vr 29 dec, 2006 10:37
door Doc
Kun je niet bij de apotheek of drogist een flesje alcohol 70% halen en dat door je vloeistof mikken?
Geplaatst: za 30 dec, 2006 14:54
door Maarten C
Edward, ik haal die van mij vaak bij een bedrijf in Schijndel.
Omdat de reclamecodecommissie meekijkt,

geef ik je de naam via PB
Maarten
Geplaatst: za 30 dec, 2006 16:57
door Injectie
paul99gl83 schreef:Is een spiritus/water mengsel iets?
Nee want Saab gebruikt klepjes i het sproeiersysteem. En de membraampjes in dit systeem lossen op ddor Spiritus
Geplaatst: zo 31 dec, 2006 4:08
door Steve-O
Kan dat een reden zijn voor het telkens uitvallen of zwakker worden van een van de twee straaltjes in een sproeikop?
Ook na veelvuldig doorspuiten met fietspomp of perslucht bleef dit probleem bij mijn vorige 90 telkens weer terugkomen.
Tip
Geplaatst: zo 31 dec, 2006 11:19
door boxeruitzoetermeer
Ik zag bij Dirk van de Broek spuitflacons van 1 ltr om je raam te de-icen. Kun je deze niet mengen met ruitenwisservloeistof ???
Geplaatst: zo 31 dec, 2006 11:52
door Injectie
Steve-O schreef:Kan dat een reden zijn voor het telkens uitvallen of zwakker worden van een van de twee straaltjes in een sproeikop?
Ook na veelvuldig doorspuiten met fietspomp of perslucht bleef dit probleem bij mijn vorige 90 telkens weer terugkomen.
Als er nog het ouwe type klepjes inzat. Met het gaatje aan de achterkant ja heel goed. Dan werd je motorruimte wel mooi gesproeid overigens.