Hulp bij oplossen misdrijf.

Dit forum is bedoeld voor auto gerelateerde onderwerpen die NIET over Saab gaan.
Plaats reactie
Sjaak
Geregistreerd lid

Hulp bij oplossen misdrijf.

Bericht door Sjaak » vr 19 dec, 2003 18:08

Dit bericht komt van tuningpagina.nl het is op 01-12 geplaatst ik heb het overgenomen en hoop niet dat ik de regels van dit forum overtreed.
------------------------------------------------------------------------------------

Gewaardeerde autoliefhebbers,

Graag jullie hulp.
Zie onderstaande relaas.

Een kennis van mij is gisteravond van de snelweg af gedrukt waarna hij en zijn vrouw een paar keer over de kop zijn geslagen, hier zijn verhaal:


Hedenavond om 19:45 zijn Miranda en ik ter hoogte afslag Boerakker op de A7 richting Drachten met 130 km/h van de weg geramd door een rechts inhalende donkere SUV ACHTIGE AUTO.

Ik was zelf bezig met het inhalen en volgde een auto voor mij, we reden beiden ongeveer 130 km/h.

Ik zag in mijn spiegel met hoge snelheid een SUV achtige auto naderen, met vierkante koplampen. Deze naderde mij met hoge snelheid ca. 160/170 (inschattend) op het laatste moment ging hij me rechts inhalen. Dit was onmogelijk daar ik zelf al aan het inhalen was en de inhalende auto tot op de hoogte van de achterkant genaderd was.

De SUV (ik vermoed een dodge ramvan achtige auto of een chevrolet trailblazer maar dit kan ik niet zeker zeggen omdat het al donker was) knalde ons vol in de flank de vangrail in met 130 km/h tijd om te remmen of iets anders te doen had ik niet meer. De BMW is meerdere keren over de kop geslagen en een tientallen meters doorsgeschoven. We zijn onderste boven op de vangrail beland. Zowel Miranda als ik hingen nog in de gordels, ik heb Miranda en mezelf in veiligheid gesteld en zijn naast de auto gaan zitten. Omstanders boden direct hulp aan en 112 was gebeld.

Ikzelf ben afgevoerd naar het martini ziekenhuis in groningen en Miranda ligt nog ter observatie in het academisch ziekenhuis omdat Miranda zwanger is (

We hebben engeltjes op ons schouders, gehad de BMW is totall loss. We leven allebei nog en zijn bont en blauw maar hebben niks gebroken en er zijn ook geen zware uitwendige verwondingen. Ook inwendig onderzoek bij was positief. Wat betreft Miranda's zwangerschap en de baby kan nog niks met zekerheid worden gezegd.

Ik weet nog niet van de politie of de dader is doorgereden, maar getuigen en omstanders (was redelijk druk op de weg) gaven aan dat hij was doorgereden.

Je gelooft het niet maar iemand ramt je met 160 km/h van de weg af en stopt niet !!

Daarom wil ik iedereen verzoeken om alles in het werk te stellen om de dader te vinden. Gezien de klap moet de auto ook van fikse schade zijn voorzien de orient blauwe lakkleur moet over de hele zijkant geschaaft zijn.

De auto wordt misschien bij een schadeherstelbedrijf aangeboden. Als je wilt mag je dit bericht verspreiden op andere internet forums.

mijn telefoonnummer is 06-51031880

Of bel anders de politie.

dank Rico

erwin
Geregistreerd lid

Re: Hulp bij oplossen misdrijf.

Bericht door erwin » vr 19 dec, 2003 19:13

Succes Rico.


Ik zal mn ogen open houden. Ik hoop dat de randdebiel gepakt wordt. Daarna dient een mooie hoge boom uitgezocht te worden , touwtje erover en de rest kun je raden.

Ik hoop dat het goed gaat met je vrouw en je kleintje.

Take care.

Erwin.

Ewout900
Geregistreerd lid

Re: Hulp bij oplossen misdrijf.

Bericht door Ewout900 » ma 22 dec, 2003 15:33

Snap niet helemaal waarom er een boom omver getrokken moet worden, maarreh...

Heb veel kennissen en vrienden in Drachten (16 jaar gewoond), dus heb de mail even doorgestuurd.

Succes ermee!
Ewout.

Gebruikersavatar
lars
Donateur (2x)
Donateur (2x)

Re: Hulp bij oplossen misdrijf.

Bericht door lars » ma 22 dec, 2003 18:43

Heel veel sterkte !!

Ik hoop dat ze de hufter pakken !!

René Lensink

Gebruikersavatar
Manic
Lid van verdienste

Re: Hulp bij oplossen misdrijf.

Bericht door Manic » ma 22 dec, 2003 19:40

Succes en sterkte, ik hoop dat ze die eikel te pakken krijgen, heb je berichtje even aan een bekende gestuurd, die werkt bij een verzekeringsmaatschappij, wellicht wordt de schade verhaald.

Groeten,

Dennis

B235R
Lid van verdienste

Re: Hulp bij oplossen misdrijf.

Bericht door B235R » di 23 dec, 2003 0:59

bericht heb ik al heel wat keren voorbij zien komen...dit is trouwens al op zaterdagavond 29 november gebeurd.

vind het allemaal een beetje vreemd maar goed. hieronder nog een paar foto's van de BMW.

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Afbeelding

Gebruikersavatar
Style&Co
Moderator + Donateur
Moderator + Donateur

Re: Hulp bij oplossen misdrijf.

Bericht door Style&Co » di 23 dec, 2003 1:46

al een paar keer voorbij zien komen? Op andere fora dan toch want ik las t voor t eerst. Wel erg late oproep dan... 3weken na dato... trouwens de foto's vermelden 1 november... datum vh toestel zal wel verkeerd hebben gestaan.

Hoe dan ook... blijft een betreurenswaardig verhaal.

B235R
Lid van verdienste

Re: Hulp bij oplossen misdrijf.

Bericht door B235R » wo 24 dec, 2003 1:48

Style & Co on the move schreef:al een paar keer voorbij zien komen? Op andere fora dan toch want ik las t voor t eerst. Wel erg late oproep dan... 3weken na dato... trouwens de foto's vermelden 1 november... datum vh toestel zal wel verkeerd hebben gestaan.

Hoe dan ook... blijft een betreurenswaardig verhaal.
idd andere forum's, datum haal ik ook uit die informatie.

Plaats reactie