Mijn S60 uit 2003 loopt slecht op LPG. In eerste instantie kreeg ik misfires op cilinder 2, dus ik verdacht de injector van cilinder 2.
Ik heb de LPG-installatie uit laten lezen bij Akkermans in Goes, maar die vond niks bijzonders.
Heb hem toen wel verteld dat ik misfires op cilinder 2 kreeg en dat ik toch eerst eens een andere injector wou proberen. Hij had er nog een liggen (niet nieuw) en ik was wel bereid dat de proberen.
Ik heb deze "nieuwe" injector er enkele weken geleden zelf ingestoken, maar krijg nu op veel meer cilinders misfires. De oude injector heb ik natuurlijk niet weggegooid en steek ik er vanmiddag terug in. De Volvo moet binnenkort gekeurd worden en op LPG is de lambdawaarde te hoog.
Ik verwachtte ook zo iets, omdat hij dan maar op 2 cilinders en degenen die er af en toe zin in hebben loopt.
Met de oude injector had/heb ik alleen misfires op cilinder 2. Misschien net genoeg om de lambdawaarde binnen de APK-grenzen te houden, omdat er dan tenminste 4 cilinders meedoen.
Ja, maar dan laat je dat LPG-gedoe toch maken?
Ja, duh, wat denk je dat ik aan het proberen ben?
Het is alleen een beetje kort dag (ik vroeg ook niet om een operatie die er tussendoor kwam, nou ja eigenlijk wel, want die had ik al anderhalf jaar uitgesteld).
En aangezien de Volvo al bijna 600.000 km's gevreten heeft, moet ik ook wat aan de ophanging doen (draagarmen voor) om hem door de APK te krijgen
Nu lees ik veel goede verhalen over Romio en die heb ik gebeld.
Maar die wil dus niet naar Zeeuws-Vlaanderen komen (omdat hij dan over België moet, is onzin, routeplanner op Google Maps geeft via de Westerscheldetunnel als eerste aan).
Zijn er nog meer "Romio's" die zich gespecialiseerd hebben in Vialle LPi-installaties?


