Welk nieuws is er op het Saab gebied in de wereld?
-
marq101
- Geregistreerd lid
Bericht
door marq101 » ma 13 aug, 2007 15:53
Dit is grappig (en natuurlijk gel*l in de ruimte)
Het leuke is dat er een andere realatie is tussen Saab, Lancia en Chevrolet
Adformatie > Nieuws > maandag 13 augustus 2007, 11:00
Chevroletrijder minst vrijgevig
Chevrolet- en Porscherijders in Nederland geven relatief weinig aan goede doelen. Verder verschilt de aard van het goede doel naar gelang het aantal auto’s dat voor de deur staat.
Dit concludeert Cendris op basis van de gegevens van bijna 2 miljoen huishoudens met behulp van haar databasetool Insight. Huishoudens met twee of meer auto’s geven niet alleen meer aan goede doelen dicht bij huis maar ook meer aan verschillende goede doelen.
Mensen zonder auto geven over het algemeen hun geld uit aan goede doelen met betrekking tot natuurbehoud. In de huishoudens die geen of soms één goed doel steunen, zijn de Chevrolet- en Porscherijders sterk oververtegenwoordigd. Cendris vindt dit opvallend, omdat mensen die niet aan goede doelen geven over het algemeen laag opgeleid zijn en een (beneden)modaal inkomen hebben.
De huishoudens die aan meer dan acht goede doelen geven, hebben vaak een Saab of Lancia voor de deur staan. Zij geven relatief het meest aan goede doelen die gerelateerd zijn aan natuur, mensenrechten en milieu.
-
verde900
- Donateur

Bericht
door verde900 » ma 13 aug, 2007 16:36
De "conclusie" zou sommigen te denken kunnen geven (die dat dan uiteraard niet doen)
-
jelger
- Geregistreerd lid
Bericht
door jelger » ma 13 aug, 2007 16:44
Saab of Lancia voor de deur staan. Zij geven relatief het meest aan goede doelen die gerelateerd zijn aan natuur, mensenrechten en milieu.
en maar rechtvaardigen dat Saab mee moet jagen in groter en dikker(e motoren). Wat ik al aangaf eerder, een "corporate identity" is sneller door de plee gespoeld dan opgebouwd.
-
verde900
- Donateur

Bericht
door verde900 » ma 13 aug, 2007 16:50
jelger schreef:Saab of Lancia voor de deur staan. Zij geven relatief het meest aan goede doelen die gerelateerd zijn aan natuur, mensenrechten en milieu.
en maar rechtvaardigen dat Saab mee moet jagen in groter en dikker(e motoren). Wat ik al aangaf eerder, een "corporate identity" is sneller door de plee gespoeld dan opgebouwd.
Niet iedereen is bekend met deze aloude "core values" van SAAB, mogelijk snappen sommigen ze gewoon ook niet.
-
plafundum
- Geregistreerd lid
Bericht
door plafundum » di 14 aug, 2007 1:19
Ik doe aan geen enkel goed doel maar koop wel altijd Max Havelaar koffie en heb overal spaarlampen. Ben ik nu een anomalie?
-
plafundum
- Geregistreerd lid
Bericht
door plafundum » di 14 aug, 2007 10:11
Gaan ze nu ook onderzoeken of Saabrijders meer s*x hebben dan een VW bestuurder?
Grtz..[/quote]
Yep, en of ze meer hagelslag eten dan Peugeot-rijders en of ze meer begonia's in de tuin hebben dan Honda-mensen.
-
DDJ
- Geregistreerd lid
Bericht
door DDJ » di 14 aug, 2007 14:31