Kogel door de kerk: cabrio gekauft.

Voor alle Saab cabrio rijders
Gebruikersavatar
shearwater
In memoriam †

Kogel door de kerk: cabrio gekauft.

Bericht door shearwater » vr 07 dec, 2007 17:17

Vandaag met Maarten Joel reisje naar Duitsland gemaakt en een 9-3 ES cabrio (MY2000) 2.0i turbo aangeschaft. Geen weer om open terug te rijden [want echt bereweer], maar ik weet nu wel zeker dat hij waterdicht is. Mijn vrouw zal hem dagelijks gaan gebruiken, want de 9-3 estate diesel is gezien de kms voor mij meer geschikt voor dagelijks gebruik. Maar op de zonnige vrije dagen......
Afbeelding
Afbeelding

Gebruikersavatar
noknokius
Geregistreerd lid

Bericht door noknokius » vr 07 dec, 2007 17:20

Nice, nu maar hopen dat het weer snel goed genoeg is om open te rijden. 8)

Gebruikersavatar
sjoerdk
Geregistreerd lid

Bericht door sjoerdk » vr 07 dec, 2007 17:28

Mooie Cabrio zeg! Gefeliciteerd! :D

Gebruikersavatar
De Flok
Geregistreerd lid

Bericht door De Flok » vr 07 dec, 2007 18:15

Ik wist stiekem al dat het eraan zat te komen. Mooie auto Edward, goed dat je 'm gekocht hebt. En kruip er in de mooie weekends ook maar in, zal je een hoop plezier bezorgen.

Oftewel: gefeliciteerd met je nieuwe Saab :bluethumb:

Gebruikersavatar
Henk-Jan
Donateur
Donateur

Bericht door Henk-Jan » vr 07 dec, 2007 19:50

Gefeliciteerd met deze mooie cabrio! 8)

Trouwens, op de foto lijkt er een raar stuurtje in te zitten, klopt dat? :?

Gebruikersavatar
sjoerdk
Geregistreerd lid

Bericht door sjoerdk » vr 07 dec, 2007 19:58

Henk-Jan schreef:Gefeliciteerd met deze mooie cabrio! 8)

Trouwens, op de foto lijkt er een raar stuurtje in te zitten, klopt dat? :?
Je ziet spoken, het is gewoon een standaard lederen Saab stuurwiel.

Gebruikersavatar
Henk-Jan
Donateur
Donateur

Bericht door Henk-Jan » vr 07 dec, 2007 20:17

Ik denk het, excuses. :oops:

rolfil
Geregistreerd lid

Bericht door rolfil » vr 07 dec, 2007 20:32

Mooi hoor, hoe gaat zoiets dan, rij je naar duitsland, koopt daar een auto, kun je die dan gewoon met "witte platen"terug rijden? en dan melden bij de douane ad grens ofzo? zo eenvoudig zal het toch niet gaan?

Gebruikersavatar
shearwater
In memoriam †

Bericht door shearwater » vr 07 dec, 2007 22:53

Henk-Jan schreef:Gefeliciteerd met deze mooie cabrio! 8)

Trouwens, op de foto lijkt er een raar stuurtje in te zitten, klopt dat? :?
Dank voor jullie felicitaties.

Het is een gewoon standaardstuur dat er in zit, maar het staat wat gedraaid op de foto.

Gebruikersavatar
shearwater
In memoriam †

Bericht door shearwater » vr 07 dec, 2007 23:06

rolfil schreef:Mooi hoor, hoe gaat zoiets dan, rij je naar duitsland, koopt daar een auto, kun je die dan gewoon met "witte platen"terug rijden? en dan melden bij de douane ad grens ofzo? zo eenvoudig zal het toch niet gaan?
Ja, je rijdt naar Duitsland en koopt daar een auto (van een particulier in dit geval). Daarna moesten we naar het Bundesverkehrsamt waar de auto is afgemeld. Dat kostte 6.40 Euro. Vervolgens ben ik er met handelaarskentekens mee naar NL gereden en staat hij nu bij de garage, waar ze verder alle importtoestanden voor me afhandelen. Dat kost me een paar centen, maar dan hoef ik het zelf niet allemaal te regelen met de douane en de RDW. Ik krijg nog een nota van de verschuldigde BPM. Hoe het precies allemaal in z'n werk gaat weet ik niet. Als je zelf importeert kan er iets met een kenteken voor een paar dagen of moet hij op een transporter. Ik heb me daar verder niet in verdiept omdat het zo mooi geregeld kon worden. Er zijn wel lui hier op het forum die precies weten hoe dat gaat.

Boom
Geregistreerd lid

Bericht door Boom » do 03 jan, 2008 12:19

Hallo shearwater,
ben toch benieuwd hoe je dit gedaan hebt,

Welke website voor een goede duitse particulier ?
en welke dealer in NL begeleidt je bij de invoering ?

dank

Gebruikersavatar
nelfrikandel
Geregistreerd lid

Bericht door nelfrikandel » do 03 jan, 2008 12:31

Gatverpielekes wat een lekkere cabrio... Je zult wel balen dat je hem niet onder de arm mee kunt nemen de 19e... Je zou wel helemaal de koning te rijk zijn daar met zo'n Caab.
Stel je voor :roll:

Gebruikersavatar
Eddy237
Geregistreerd lid

kogel door de kerk;cabrio gekauft

Bericht door Eddy237 » do 03 jan, 2008 13:37

Hoi shearwater,



Veel geluk toegewenst met je 'nieuwe' cabrio, nu het weer nog!!!



Gr. Eddy237

Gebruikersavatar
shearwater
In memoriam †

Bericht door shearwater » do 03 jan, 2008 20:51

Boom schreef:Hallo shearwater,
ben toch benieuwd hoe je dit gedaan hebt,

Welke website voor een goede duitse particulier ?
en welke dealer in NL begeleidt je bij de invoering ?

dank
Dag Boom,
Ik heb hem gevonden op www.mobile.de temidden van een heleboel andere cabrio's. Deze stond me aan qua kms, uitvoering, extra's, kleur, prijs en locatie (ca 1,5 u rijden van mijn huis). Dat het een goede Duitse particulier bleek, was louter toeval: aardige man, kwam betrouwbaaar over enz. toen ik hem gebeld heb. Had er direct een goed gevoel bij. Er stonden ook wel een paar andere potentiele kandidaten op, maar eentje bij de Bodensee en een andere bij Aken en nog eentje weer ergens anders diep in Duitsland was wel wat ver weg.
De dealer die me begeleid heeft is Maarten Joel, Erkend Saabreparateur te Groningen, waar ik ook de estate heb gekocht en in onderhoud heb. Die doet dit vaker voor klanten. Hij rekent daar een bedrag voor en regelde alles mbt technische beoordeling ter plaatse, import, papierwinkel, keuring, contorlebeurt en andere kleinigheden die gebeuren moesten etc.

Gebruikersavatar
shearwater
In memoriam †

Bericht door shearwater » do 03 jan, 2008 20:58

nelfrikandel schreef:Gatverpielekes wat een lekkere cabrio... Je zult wel balen dat je hem niet onder de arm mee kunt nemen de 19e... Je zou wel helemaal de koning te rijk zijn daar met zo'n Caab.
Stel je voor :roll:
Jawel, maar om hem (eigenlijk is het wel een haar, vind je niet?) nou op de Carretera Austral gelijk aan barrels te rijden..... :(
Maar een beetje cruisen langs de boulevard van Valparaiso of Viña del Mar zou wel wat wezen. 8)
Maar het leven is hard; ik vrees dat we hier gewoon op het voorjaar moeten wachten.

Plaats reactie